Class – Exhibitor – Breed/Variety – Sex/Age
Best of Show – Daulton Lape – SC White Leghorn Bantam – Cock
Reserve of Show – Art Lundgren – White Call – Old Drake
Best Bantam – Daulton Lape – SC White Leghorn Bantam – Cock
Reserve Bantam (ABA) – Art Lundgren – White Call -Old Drake
Reserve Bantam (APA) – Todd Sensenig – Black Langshan Bantam – Pullet
Champion Largefowl – Derik Remley – Buff Orpington – Pullet
Reserve Largefowl – Fred Weidau – Buff Orpington – Pullet
Best Waterfowl – Art Lundgren – White Call – Old Drake
Reserve Waterfowl – Daulton Lape – Black East Indie – Old Drake
Best Duck – Art Lundgren – White Call – Old Drake
Reserve Duck – Daulton Lape – Black East Indie – Old Drake
Best Goose – William Sandoe – Gray Toulouse – Old Goose
Reserve Goose – Joe Scharmer – White Embden – Old Gander
Best Modern Game – J & J Sartell – Birchen – Pullet
Reserve Modern Game – J & J Sartell – Birchen – Pullet
Best OEGB – Thomas Spitler – Black -Pullet
Reserve OEGB – Thomas Spitler – Black – Pullet
Best SCCL – Daulton Lape – White Leghorn – Cock
Reserve SCCL – Daulton Lape – White Leghorn – Pullet
Best RCCL – Art Lundgren – White Wyandotte – Pullet
Reserve RCCL – Art Lundgren – White Wyandotte – Hen
Best AOCCL – Rick Porr – NB White Crested Blk Polish – Pullet
Reserve AOCCL – Rick Porr – NB White Crested Blk Polish – Pullet
Best Feather Legged – Todd Sensenig – Black Langshan – Pullet
Reserve Feather Legged – Hannah Misner – Black Silkie – Hen
Best American – Steve Wiesing – Rhode Island Red – Cockerel
Reserve American – John Hrycek – Dominique – Hen
Best Asiatic – Kay St. Amour – White Cochin – Hen
Reserve Asiatic – Rich Barczewski – Partridge Cochin – Pullet
Best English – Derik Remley – Buff Orpington – Pullet
Reserve English – Fred Wiedau – Buff Orpington – Pullet
Best Mediterranean – William Sandoe – SC White Leghorn – Pullet
Reserve Mediterranean – William Sandoe – SC White Leghorn – Pullet
Best Continental – Kelly Misner – Salmon Faverolle – Pullet
Reserve Continental – Carl Brantley – White Crested Blk Polish – Pullet
Best AOSB – Carl Brantley – Blk Breasted Red Malay – Pullet
Reserve AOSB – Camille Lewandowski – Black Ameraucana – Hen
Best Guinea – Brittany Gibble – Pearl – Cockerel
Reserve Guinea – Brittany Gibble – Pearl – Cock
Best Bantam Duck – Art Lundgren – White Call – Old Drake
Reserve Bantam Duck – Daulton Lape – Black East Indie – Old Drake
Best Light Duck – Sue Reed – White Runner – Old Drake
Reserve Light Duck – Tom Buss – Penciled Runner – Old Drake
Best Medium Duck – Tom Buss – Black Cayuga – Young Drake
Reserve Medium Duck – Pete Landis – Black Cayuga – Young Drake
Best Heavy Duck – Tom Buss – Gray Rouen – Old Duck
Reserve Heavy Duck – Tom Buss – Gray Rouen -Young Drake
Best Light Goose – Carl Brantley – Brown Chinese – Old Gander
Reserve Light Goose – Tom Buss – White Chinese – Old Goose
Best Medium Goose – Carl Richard – Gray Saddleback Pom – Old Gander
Reserve Medium Goose – Becky Weaver – White Sebastopol – Old Goose
Best Heavy Goose – William Sandoe – Gray Toulouse – Old Goose
Reserve Heavy Goose – Joe Scharmer – White Embden – Old Gander
Best Turkey – Brittany Gibble – Bronze – Old Tom
Reserve Turkey – Carter Nagle – Bronze – Old Tom